Результат пошуку зображень за запитом "Шкутов"

Нагадаємо, прокуратура вважає, що він, ймовірно, перевищив свої обов’язки під час оформлення порушника, котрого без прав спинили в ніч на 19 червня. Тоді водій Шкоди відмовився від проходження тесту на сп’яніння, суд вже забрав у нього права на рік і оформив штраф за злісну непокору поліції. Однак порушник поскаржився в прокуратуру, що поліціянт нібито зламав йому палець.

Ситуацію прокоментував у Фейсбуці очільник прикарпатської поліції Віктор Шкутов.

“Щодо адміністративних правопорушень у розглядуваному випадку, згідно чинного законодавства, уже є винний ( є рішення суду 1-Ї інстанції, яке набрало законної сили ), і в той же час є підозрюваний у кримінальному правопорушенні, яке безпосередньо пов’язано із адміністративним правопорушенням потерпілого. Якась нісенітниця виходить.

Я на місці слідчого, як мінімум, приймав би рішення про оголошення підозри, тільки після апеляційного розгляду у справі про адміністративне правопорушення, хоча враховуючи обставини, щоб не помилитись, дочекався би рішення касаційної інстанціі.

А тепер риторичне запитання: чи буде апеляційний суд при розгляді адміністративної справи враховувати факт оголошення підозри патрульному і відсторонення його від посади? Відповідаю: по закону не повинен, але хто його знає, коли справа доходить до внутрішнього переконання:)?

Переглянувши відео інциденту, не розголошуючи деталі, як юрист і як слідчий, можу сказати одне – патрульні поліцейські діяли у відповідності до вимог чинного законодавства, ні про яке умисне перевищення влади і повноважень мова йти не може!!! Сьогодні слідчий думає інакше, з таким підходом правового завтра може не бути… У нього, але не в правовій державі!!!”, – йдеться у повідомленні.