За його словами, до 28 серпня у школі завершать ремонт, ще декілька днів облаштовуватимуть кабінети. 2 вересня діти почнуть навчання, пишуть Версії з посиланням на  UA: Карпати.

До слова, через протест батьків учні Раковецької школи два роки поспіль – 2016 та 2017 – у вересні не йшли в школу.

9 листопада 2017 року батьки мітингували під ОДА, вимагаючи завершити будівництво навчального закладу, адже нову школу почали будувати ще у 2011 році. А приміщення старої школи – глиняні будівлі, яким близько 180 років.

Зазначимо, що даний навчальний заклад належить до пріоритетних об’єктів соціально-економічної сфери, який внесений у Перспективний план розвитку Івано-Франківщини. Про це зазначалося під час Ради регіонального розвитку за участі Президента України Петра Порошенка, яка відбулася у місті Коломиї 19 березня.

До слова, у 2018 році у школярів села Раковець Богородчанського району свято Першого дзвоника не відбулося. Батьки уже втретє не пустили дітей 1-го вересня до школи через аварійний стан будівлі.

У вересні 2016 року батьки учнів Раковецької школи перекрили дорогу та не пустили дітей до школи, вимагали продовжити будівництво школи, яке призупинилось кілька років назад.Будівництво нової школи розпочалось ще 2011 році.

До 2013 року був закладений тільки фундамент, але з початком революції призупинилось.