У Калуші шукають джерело забруднення ріки Млинівка

29-го квітня за дорученням міського голови відбулася виїзна нарада за участю комунальників, надзвичайників, працівників філій ГУ Держпродспоживслужби в області та ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України”, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Вони візуально обстежили річку на вулицях Орищака, Мартинця, Гірника, Каракая, Долинській і Об’їзній. Спершу перевірили, чи у воду не потрапляють господарсько-побутові води з районної лікарні (зокрема, з пральної). Підтвердження цьому не знайшли, оскільки всі стоки перекачуються локальною насосною станцією лікарні у мережі КП “Водотеплосервіс” та очищаються у спорудах ТОВ “Карпатнафтохім”.

У Калуші шукають джерело забруднення ріки Млинівка

Комісія дослідила, що джерело забруднення знаходиться на вулиці Каракая, а швидкість його поширення до вулиці Мартинця (2 км) – десь 4 години.

Знайти причину нехарактерного забарвлення води у річці Млинівка поки не вдалося. Під підозрою комісії – чотири об’єкти, які можуть бути потенційними джерелами забруднення.

У Калуші шукають джерело забруднення ріки Млинівка

У випадку виявлення Калуська міська рада буде звертатися до Державної екологічної інспекції Карпатського округу для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!