Хто в підсумку виявився швидшим і більш вдалим інших – розкажуть наші кореспонденти.

Площа в центрі Івано-Франківська сьогодні нагадує справжній автодром. Запах паленої гуми, скрегіт коліс і гул моторів було чути з самого ранку. Учасники готувалися до виступу, пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

Максим Євдокимов приїхав з Києва. Каже – автослалому захоплюється вже п’ять років. За цей час двічі ставав віце-чемпіоном на цій машині. Модернізував її сам, зробивши максимально швидкої і легкої.

“З того часу як я її купив, я постійно її готую. Дуже важливо підвіска, щоб вона булла збалансована, треба двигун, щоб він був “момент ний”, швидко набирав оберти, і треба щоб машина була легка, ви можете бачити в мене тільки одне крісло моє, немає нічого зайвого”, – розповідає Максим Євдокимов, учасник змагань.

Серед бажаючих позмагатися в швидкості і маневреності – гонщики з досвідом і любителі. Для Романа це всього другий змагання. Хлопець запевняє – його вінтажні “Жигулі” – 1978 року випуску – досить потужні, щоб перемогти.

“Звісно потрібно ще трішки доробити, як по ходовій так і по потужності двигуна, але я думаю що цього, що зараз є достатньо, щоб при кращих вміннях досягнути кращого результату”, – запевняє Роман Вархоляк, учасник змагань.

Перемога залежить не тільки від автомобіля. Але і від навичок водія. Учасникам потрібно подолати досить складний маршрут. І у них – всього три спроби.

“Тут такі є елементи, які кожний, хто їздить за кермом використовує у повсякденному житті. І розвороти і змійки, і розворот задом так званий “товщий дворик”, – говорить Олександра Кодак, організатор змагань.

“Все залежить від пілота, дуже треба добре працювати над собою, і мислити скажімо так під час їзди, тому і подобається ця дисципліна”, – додає Олексій Виговський, учасник змагань.

Втім, для деяких змагання закінчилися, так і не розпочавшись.

“Машина не доїхала до фінішу, ви все бачили, а що сталося – то майстер може сказати”, – говорить Ілля, учасник змагань.

Оцінювали учасників в трьох категоріях – передньопривідні автомобілі, з заднім приводом і клас любителів. Найуспішнішими сьогодні виявилися хлопці зі Львова та Києва.