Результат пошуку зображень за запитом VPS (від англ. Virtual Private Server)

А якщо мова йде про продажі товарів та послуг – то наявність надійного, швидкого та розкрученого інтернет магазину – перевага №1, яка дозволить постійно залучати нових клієнтів та отримувати прибуток.

Дуже часто інтернет-магазини, новинні портали чи бізнес-сторінки втрачають потенційних клієнтів через повільність завантаження – наповненні інформацією сторінки завантажуються не так швидко, якби цього хотілося сучасним користувачам. Часи, коли користувач терпляче очікував на завантаження потрібного сайту давно минули. В сучасному перенасиченому інформацією та наповненому безліччю можливостей світі, кожна секунда є безцінною. Тому беззаперечну перевагу мають ті веб-сторінки, котрі працюють швидко, надійно та безперебійно. Це питання можна вирішити завдяки послузі «аренда VPS».

А якщо взяти до уваги ще й можливість недобросовісної конкуренції  – організації DDoS-атак на ваш сайт, то без VPS не обійтися.

Що таке VPS

VPS (від анг. Virtual Private Server) – це віртуальний виділений сервер. Фізичний сервер за допомогою однієї з технологій віртуалізації ділиться на кілька ізольованих і незалежних одна від одної частин, так званих віртуальних машин. Кожна віртуальна машина має свою операційну систему і може бути налаштована і перезавантажена незалежно від інших. Крім цього на кожну віртуальну машину ви можете встановити різне програмне забезпечення, яке не залежатиме від інших віртуальних машин, розташованих на тому ж фізичному сервері.

Результат пошуку зображень за запитом VPS

Принцип роботи VPS

За принципом роботи і особливостям функціонування віртуальний виділений сервер мало чим відрізняється від фізичного сервера. Він не має обмежень по кількості розміщуваних сайтів, баз даних, доменних зон, ssh- ftp- email-користувачів, а його власник-адміністратор має право працювати з файлами, встановлювати додатки і здійснювати інші операції, як на реальному повноцінному сервері.

Віртуальний сервер працює незалежно від інших, розташованих на одній з ним хост-машині. Це означає, що збій в роботі одного сервера не впливає на функціонування «сусідів».

На відміну від звичайного віртуального (shared) хостингу, на віртуальному сервері доступні технології захисту від DDoS-атак, а збереження даних гарантується можливістю створення резервної копії. Тому Ви можете бути спокійні, що вся інформація на сайті не зникне, а сам інтернет-ресурс зможе вистояти під натиском можливих підступних та протиправних дій зі сторони конкурентів.

Переваги VPS

  • Повний контроль: власник віртуального виділеного сервера отримує права доступу рівня root (для Unix) або Administrator (для Windows), і може точно налаштовувати сервер під потреби конкретного проекту аж до установки необхідного програмного забезпечення і зміни операційної системи.
  • Мінімум обмежень: кількість створюваних сайтів, баз даних, доменних зон, ssh- ftp- email-користувачів обмежується тільки ресурсами сервера.
  • Незалежність: віртуальні сервери- «сусіди» по хост-машині працюють ізольовано і не «перетягують» один в одного ресурси, а також використовують окремі IP-адреси, в той час як на звичайному віртуальному хостингу кілька сайтів нерідко використовують один IP-адрес. Компанія HyperHost пропонує послуги оренди VPS та необхідну технічну підтримку за оптимальними цінами.

Результат пошуку зображень за запитом VPS

Як обрати провайдера

Сьогодні на ринку є безліч компаній, які надають послуги хостингу та оренди VPS. При виборі рекомендуємо звернути увагу на такі аспекти:

  • тривалість роботи на ринку. Чи довша історія компанії, тим більша довіра до неї серед клієнтів. Адже це свідчить про відповідальне ставлення до клієнтів та надання послуг на найвищому рівні. Хостингова компанія HyperHost надає послуги найвищого рівня вже протягом 10 років та заслужила довіру серед багатьох клієнтів;
  • наявність новітнього та надійного обладнання. Умова, яка продиктована вимогами сучасного світу. Тільки найкраще обладнання та найновіші технології здатні надати послуги найвищої якості та забезпечити безперебійність у роботі вашого інтернет-ресурсу. Саме таким обладнанням володіє HyperHost;
  • наявність цілодобової висококваліфікованої служби підтримки – ще одна вимога сучасності. Якщо у клієнта виникли якісь проблеми із веб-сайтом, хостингова компанія повинна швидко та ефективно реагувати;
  • співвідношення ціни та якості. За цим критеріям компанія HyperHost – одна із лідерів на ринку хостингових послуг.