Даний сільський голова зловживаючи службовим становищем, вимагав від місцевого жителя, який є учасником АТО неправомірну вигоду в розмірі 40 тис. грн. за вирішення питання щодо виділення та передачу у приватну власність земельної ділянки під індивідуальне будівництво, хоча таке право атівцям гарантовано Державою безоплатно.

Затриманим виявився сільський голова Підлужжя Володимир Бурачок.

Шевченківський суд у Львові встановив сільському голові Підлужжя, якого минулого тижня затримали на хабарі, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Попри те, що військова прокуратура просила для війта запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або заставу в сумі 2 мільйона, суд вирішив змилуватися над сільським головою, – пишуть Версії з посиланням на  МІСТО.

Нагадаємо, 40 тис. грн. сільський голова отримував у два транші, перший з яких, в сумі 500 доларів США, оперативниками було задокументовано ще у березні.

02.06.2017 відбулось отримання другої частини неправомірної вигоди, у розмірі 1 тис. доларів США та 1 тис. грн., які сільських голова отримав у салоні власного автомобіля, після чого його було затримано “на гарячому”.


На даний час сільському голові уже повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. У суді готуються матеріали щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.