Про це пишуть Версії з посиланням на  PRESS-ЦЕНТР.

Правоохоронці кинулися доганяти втікачів. Зловмисники хотіли відірватися від копів сільськими дорогами і полями. Іноді їхали на швидкості понад 120 кілометрів на годину. Поліцейським вдалося наздогнати викрадачів аж у Хмельницькій області, де перекрили зловмисникам рух.

У салоні автомобіля сиділо троє чоловіків та двоє дівчаток – чотирьох і чотирнадцяти років. Як з‘ясувалося згодом, втікачі живуть у Кривому Розі, а дівчатка – це доньки одного з них.

Правоохоронці з`ясували, що молодша дитина живе в селі Мирове зі своєю мамою та бабусею. Мама – це колишня дружина одного з викрадачів. Раніше подружжя жило разом, однак після розлучення жінка переїхала на Шумщину до мами. Старша донька залишилась з чоловіком, однак, очевидно, він хотів забрати собі й молодшу, тож приїхав до села, щоб викрасти її. На допомогу взяв собі двох своїх знайомих та старшу доньку.

Поки двоє чоловіків відволікали бабусю дитини, старша донька вхопила свою сестру та повела до машини. Третій чоловік в цей час сидів в автомобілі і чекав. Коли бабуся зрозуміла, що збираються робити її «гості», то спробувала їм завадити, однак чоловік в балаклаві пшикнув їй в обличчя з балончика. Пізніше лікарі виявили у пенсіонерки отруєння сльозогінним газом.

Викрадачі похапцем сіли в «Жигулі» і поїхали. Їм навздогін кинувся близький родич потерпілої, який і повідомив поліцію, де перебувають зловмисники. Правоохоронці наздогнали батька, а дітей повернули матері.

За фактом умисного легкого тілесного ушкодження (ч.1 ст.125 ККУ) відкрито кримінальне провадження. Зараз вирішується питання про притягнення зловмисників до відповідальності за іншими статтями. Правоохоронці з’ясовують подробиці справи.