Про це йдеться на сторінці благодійного фонду “Крона”.

Друзі ми знову просимо вас допомогти родині Пішаків. Від тієї ночі, як згоріла їхня хата, пройшло більше трьох місяців, а вони й досі без даху над головою! 😠😠
Сусіди і ми з вами допомогли їм у найскрутніший момент одягом та деякими побутовими речами. Однак, щоб відновити дім, у родини немає грошей. Поки не зведуть дім, тато не може піти працювати чи поїхати на заробітки. Весь час займає розчистка садиби після пожежі та городина, щоб прохарчуватись.

Причиною пожежі 🔥🔥🔥 визнали коротке замикання електромережі через перепади напруги, однак на допомогу від влади цей факт аж ніяк не вплинув – родина отримала всього 800 гривень із соцзабезу. Обіцяних будматеріалів вони теж не дочекалися.

Будинок заливало дощами понад два місяці. Від вологи підлога й стіни почали пліснявіти.

Довелося попросити у місцевих підприємців брус для даху в борг. Ті дали, але щодня нагадують, щоб скоріше повертали гроші – 50 тисяч гривень. Хтось з місцевих ще пообіцяв в якості “допомоги” дати б/вушний шифер від старої будівлі, яку скоро планують зносити

Батьки та діти разом відшкрябали стіни від кіптяви та плісняви, й тато із сусідом почали складати каркас для даху.

Треба поспішати і до настання холодів накрити дім. Хоча в Карпатах ночі вже й зараз холодні. Та дощі майже щодня.

Від стресу та холоду захворіли діти Особливо це небезпечно для Святослава, який лише наприкінці минулого року закінчив лікування від лейкемії.

Друзі, давайте допоможемо цій родині! Кожна гривня важлива: https://bit.ly/3cjMHoW

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!