3 грудня, під час апаратної наради до голови ЛОДА Олега Синютки звернулися члени громадських організацій із проханням надати інформацію про діяльність російського бізнесу в Україні. З відповідним зверненням до очільника області звернувся член ГО «Українська спілка учасників АТО» Олег Дудок, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

Синютка пообіцяв оприлюднити дані про активність російського бізнесу на Львівщині

«У світлі останніх подій, воєнного стану і так далі… Хотілось би дізнатись, які російські фірми і який російський капітал в нас на Львівщині присутній на ринку?», – запитав Олега Синютку активіст ГО «УСУ АТО».

«Я попрошу на наступну апаратну нараду підготувати інформацію по трьох параметрах: компанії з російським капіталом, а також імпорт з Росії і експорт з Львівщини в Росію», – відреагував на звернення голова ЛОДА.

Нагадаємо, що в ніч на середу, 28 листопада, невідомі підпалили два відділення «Альфа-Банку» у Львові, який входить в інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA з головним офісом у Люксембурзі. Власниками ABHH є Михайло Фрідман, Герман Хан (обидва – громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов, Петро Авен, Андрій Косогов (всі троє – громадяни РФ), а також The Mark Foundation for Cancer Research.