19990483_1343449025751460_7293582665341470020_n

Нещодавно працівники муніципальної варти міста вже розігнали продавців з вулиць Шпитальної та Старозамкової. Проте люди все одно хочуть заробітку і продають продукцію у людних місцях. Зокрема, часто у центрі міста, біля парку Міцкевича люди торгують рибою, домашніми сирами, а навіть слабоалкогольними напоями,  пишуть Версії з посиланням на WestNews. 

Франківець Руслан Безручко звернувся до міського голови, щоб нарешті побороти стихійну вуличну торгівлю і розпочати це з центру Івано-Франківська.

“Що вихідних у центрі міста, біля парку Міцкевича розгортається вулична торгівля: Сирами, Рибою, Слабоалкогольними напоями!

Звертаюсь до пана Марцінківа! Якщо Ви бажаєте показати людям що справді боретесь зі стихійною торгівлею, чи не варта розпочати з центру міста? Після того як тисячі людей бачать що там продається, у вашу “Боротьбу” з вуличною торгівлею стає важко вірити…. Чи можливо в парку Міцкевича торгують “Привілейовані” особи?

Наголошу!
– Сири та риба НЕ МАЮТЬ документів що засвідчують їх якість, те що вони пройшли перевірку! (Невідомий термін зберігання сирів)
– Медовуха – алкогольний напій! Без сертифікатів, без документів, продається прямо в центрі міста!

Шановний Мер. Прийміть до уваги даний факт, та повпливайте на ситуацію!

Хотілось би додати, я неодноразово телефонував у поліцію за даним фактом. Поліція приїздила – обмежувалась попередженням… На наступні вихідні торгівля відновлювалась”, – зауважив Безручко.