Огляд кращих сироваток для обличчя

Сироватки для обличчя забезпечують шкіру висококонцентрованими поживними речовинами. Вони поглинаються глибоко в шкіру обличчя, на відміну від звичайних зволожуючих засобів, котрі залишаються, в основному, на поверхні. Сироватки для обличчя https://lambre.ua/sirovatka/  чудово підходять для конкретних проблем, таких як вугрі, сухість шкіри, зморшки тощо.

Якщо порівняти нічний режим догляду за шкірою з триразовим харчуванням, то сироватка відіграватиме роль основної страви. Наче основне блюдо, сироватки містять цілий ряд корисних поживних речовин, які дуже необхідні для вашої шкіри. Вони розроблені, для того, щоб доставляти до шкіри високі концентрації конкретних активних інгредієнтів. На ринку існує багато різних типів сироваток, які виконують різні функції, починаючи від гідратації до освітлення шкіри.

Найчастіше сироватки прозорі, на основі гелю або рідкі, і вони, як правило, менш густі, ніж зволожуючі креми. Зазвичай їх застосовують перед зволожуючими засобами, щоб допомогти затримувати вологу.

Переваги використання сироваток

Сироватки містять місцеві антиоксиданти, включаючи вітамін А, С та Е. Вони також містять актуальні ретиноли та інгредієнти, які вирівнюють тон шкіри. Сироватки використовують для боротьби зі зморшками, пігментацією та почервонінням.

Як підібрати сироватку?

Оскільки інгредієнти сироватки можуть бути досить потужними, слід врахувати будь-яку потенційну чутливість шкіри перед тим, як спробувати новий продукт. Активний компонент в сироватках, як правило, є більш концентрованим і може періодично викликати подразнення і сухість у тих, хто має чутливу шкіру. Тому слід уважно поставитися до вибору сироватки.

Які бувають сироватки?

На сьогоднішній день існує безліч різних типів сироваток. Найбільш поширеними є:

  • сироватки проти старіння – допомагають сповільнити процес старіння, забезпечуючи шкіру необхідними компонентами та борються з лініями і зморшками на шкірі. Такі сироватки корисні для всіх типів шкіри і ними можна користуватися навіть з 20 років. Інгредієнти, на які слід звернути увагу: ретинол, кофеїн, зелений чай, протеоглікани та гіалуронова кислота (як правило, мічені як гіалуронат натрію).
  • антиоксидантні сироватки – допомагають захищати вашу шкіру від вільних радикалів (нестабільні молекули, які можуть пошкодити клітини і викликати передчасне старіння) впливу яких вона щодня піддається. Антиоксидантні сироватки також допомагають у запобіганні появи тонких ліній та інших видимих ​​ознак старіння, а також відновлюють шкіру. Оскільки ми регулярно піддаємось дії вільних радикалів, антиоксидантні сироватки ідеально підходять для всіх типів шкіри. Просто переконайтеся, чи сироватка не містить компонентів, які можуть викликати у вас алергію. Інгредієнти, на які слід звернути увагу: вітаміни А, С і Е, ресвератрол, ніацинамід, мелатонін та L-аскорбінова кислота.
  • зволожуючі сироватки – як випливає з назви, зволожуючі сироватки допомагають наповнити шкіру вологою. Типи шкіри, які повинні використовувати її: ті, хто має суху шкіру. Але, як не дивно, жирна шкіра (і навіть схильна до вугрів шкіра) також може отримати користь від цілеспрямованої гідратації. Інгредієнти, на які слід звернути увагу: гіалуронова кислота, пептиди та люмінесцин.