Про це пишуть Версії з посиланням на  24 канал.

Ситуація – критична. Про це на своїй фейсбук-сторінці пише член Громадської ради у Держагентстві з управління зоною відчуження Ярослав Ємельяненко.

“На жаль, вогонь перекинувся через дорогу, пройшовся по станції Янів та йде на Прип’ять, – мовиться в одному з його дописів. Він додає: поки місцева влада звітує, що все під контролем, вогонь стрімко захоплює нові території. В мене два варіанти: чи то до Кабміну не доводять реальну ситуацію, чи він обрав політику замовчування радянської влади, як у 1986 році. Зараз вогонь дістався Прип’яті та перебуває за 2 кілометри навпростець від сховищ радіоактивних відходів “Підлісний”, – уточнив чоловік.

Ємельяненко додає, що у цих сховищах розташовані найбільш високоактивні радіаційні відходи всієї Чорнобильської зони та від самої ЧАЕС.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко запевнив, що змін радіаційного фону через пожежі у зоні відчуження Чорнобильської АЕС немає.

“Жодної зміни радіаційного фону ні на Чорнобильській АЕС, ні в зоні відчуження, ні за її межами не спостерігається”, – написав Геращенко.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!