Про це доповіла на оперативній нараді очільниця управління охорони здоров’я Івано-Франківська Марія Бойко.

Вона відзначила, що станом на 1 червня в Україні було зареєстровано 24012 підтверджених випадків коронавірусної інфекції. Летальних випадків – 718. Одужало – 9690. Якщо порівняти за добу то з неділі на понеділок було зареєстровано 340 випадків підтверджених і тільки 152 одужалих.

“Це означає, що ситуація надалі є досить складною й нестабільною. Є надалі хвилі підняття і зниження захворюваності, однак тенденції до зниження поки немає”, – пояснила Марія Бойко.

По області станом на вчорашній день у всіх закладах Івано-Франківської області перебуває 246 госпіталізованих. 1420 всього підтверджених випадків захворілих на коронавірусну інфекцію. За цей період померла 81 людина, 818 одужали, пишуть Версії.

“Всього за тиждень ми маємо 139 випадків по області, тобто, кожного дня плюс 20 нових випадків. По місту Івано-Франківську за тиждень – 58 нових випадків, тобто, в середньому за день нових – 9. Знову ж таки ми говоримо, що одужалих дуже мало, ситуація є напруженою, нестабільною і не дає нам можливості розслабитися і забути про карантин. Вона свідчить про те, що ми маємо досить нестійку ситуацію і вона може в будь-який момент ускладнитися”, – додала Марія Бойко.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!