Народні депутатки від опозиції вимагають від прем’єра Миколи Азарова звільнити представників держохорони, причетних до побиття в Івано-Франківську депутата Ольги Сікори.

Про це повідомила прес-служба депутата від “Удар” Ірини Геращенко.

“Ми вимагаємо публічних вибачень прем’єра за дії своєї недолугої охорони перед колегою і негайного звільнення молодиків, причетних до побиття колеги. До цих вимог приєднуються жінки-народні депутати від опозиції. Закликаємо колег від провладних фракцій і керівництво Верховної Ради підтримати нашу позицію”, – йдеться в заяві Геращенко та її колеги з “Батьківщини” Олени Кондратюк.

“Ми вимагаємо від Генеральної прокуратури назвати прізвища так званих охоронців, які мають понести кримінальну відповідальність за злочин”, – сказано у заяві, розповсюдженій прес-службою.

Як відомо, інцидент відбувся 10 вересня у Калуші, перед візитом Миколи Азарова на підприємство “Карпатнафтохім”, із приводу поновлення роботи заводу.

Працівник Держслужби охорони стверджує, що нардеп від “Батьківщини” Ольга Сікора нанесла йому удар в обличчя, про що він заявив у міліцію. Заяву зареєстрували за фактом кримінального правопорушення статті 345 ч.2., пише Українська правда.