Кілька тижнів тому міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус поцікавився проектом об’єкту, що знаходиться на вулиці Вірменській, 1.

Особливо міського голову цікавило питання поверховості та графічної частини проекту.

Того ж дня працівники будівництва почали зрізати бетонні опори зайвого поверху.

Кореспонденти «Бліц-Інфо» вирішили поцікавитись, що ж саме за будинок постане в центральній частині міста.

«Відповідно до проектно-кошторисної документації та умов, які дав департамент містобудування та архітектури – це буде адміністративний будинок з закладами громадського харчування. Його поверховість складатиме три поверхи і мансарда». Про це кореспонденту «Бліц-Інфо» розповів Олег Баран, начальник відділу генерального плану міста Івано-Франківська.

Забудівельником по об’єкту на Вірменській 1 виступає ПП «Будівельна компанія Колбуд».

Робота по завершенню будівництва продовжується. Наразі будинок тільки росте. Працівники добудовують мансарду, яка, судячи з будівництва, буде похилою і досить високою.

Крім цього, на будинку уже вивісили оголошення про продаж 3 поверху та ще недобудованої мансарди.

Будинок на Вірменській, 1 повинен був стати копією своєї попередниці, адже тут планувалася «ревалоризація» (з французької означає підвищення якості містобудівного середовища реставрацією існуючих споруд і відбудовою зруйнованих у автентичному вигляді).

Нагадаємо, що будівництво нового об’єкту по вулиці Вірменській, 1, що знаходиться в центральній частині міста поблизу Ратуші, раніше розпочинала фірма «Скол». Її власником є Володимир Колковський, що притягується до кримінальної відповідальності за хабарництво за участю екс-директора департаменту архітектури і містобудування Олега Гаркота.