Отримав по факсу повістку. Ось зараз дізнаюся, що це буде. Поки питань у мене більше, ніж відповідей. Зараз проясню щось у слідчого“, – говорить Олексій Момот, колишній мер Вишгорода.

Про це повідомляють Версії з посиланням на подробности UA.

27 травня активісти Вишгорода оприлюднили на прес-конференції відео, на якому Олексій Момот нібито бере 300 тисяч євро хабара. Це відео – головне в скандальній історії. Але Олексій Момот каже: всі докази проти нього сфальсифіковано.

Нагадаємо, 14 квітня співробітники СБУ і прокуратури затримали соротника Юрія Дерев’янка в його ж кабінеті.  Спочатку він був з СІЗО, а потім вийшов під заставу в 5 мільйонів гривень.

“Здирник вимагав один мільйон євро від представника однієї з будівельних компаній за нерозірвання договору на оренду земельної ділянки та нестворення перепон під час забудови мікрорайону…”, – йдеться у повідомленні СБУ.

У 2015 році висуванця партії “ВОЛЯ” Олексія Момота обрали головою Вишгородської міської ради. Різниця між його результатами на виборах і результатами виконуючої обов’язки міського голови Марією Решетниковою склала 80 голосів.

Олексій Момот також відомий тим, що приховав від виборців судимість.

Олексій Момот є членом партії “ВОЛЯ” засновником та лідером якої є прикарпатський нардеп Юрій Дерев’янко.

Цей народний депутат також очолює підкомітет з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері боротьби з організованою злочинністю і корупцією органами державної влади та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією та очолює “люстаційні” процеси у Верховній Раді.

хабар мер, вишгород

хабар