Його виніс на розгляд директор Калуської  автошколи ТСО України Зіновій Кузь.

«Те, що робить Никитюк, не піддається ніякій логіці, – сказав Зіновій Кузь. – 15 лютого він написав заяву на звільнення за власним бажанням. П’ятий пленум комітету обласної організації задовольнив її, а сьогодні він подає заяву про відкликання своєї заяви. Ми не можемо кожен день міняти рішення в угоду однієї людини, яка фактично втратила довіру серед людей як керівник».

За його словами, бездіяльність Никитюка призвела до того, що фактично цілий рік обласна організація була паралізована, жодної допомоги при проходженні акредитації навчальні заклади не отримали. Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

 «Петро Никитюк зневажливо ставиться до своїх підлеглих та приймає одноосібні рішення, – додав Петро Ткач, член комітету обласної організації ТСО. – Це, в першу чергу, вина бюро комітету, яке, не вникаючи у суть питань, дозволяло йому приймати рішення по будівництву, по відчуженню землі. З себе теж не знімаю вини, як члена бюро, за беззубість та слабохарактерність».

Натомість, Петро Никитюк назвав постанови пленумів заколотом та обізвав усіх присутніх ГКЧПістами.

«В разі, якщо ви відмовляєтеся розглядати мої заяви, я буду захищатися в суді, – заявив Никитюк. – Якщо суд визнає, що я не правий, я виконаю рішення суду, а доти буду виконувати обов’язки голови обласної організації ТСО України».

Після емоційного обговорення, делегати конференції винесли питання на голосування. 28 людей проголосували за відставку Никитюка. Двоє утримались. Проти ніхто не проголосував.