До редакції “Відділу пропаганди” не раз доходили чутки, що знаменита помічниця Віктора Медведчука, журналістка Оксана Шкода у свій час відсиділа чималенький строк у тюрмі. Чутки стверджували, що сиділа Оксана Шкода не за якесь дрібне шахрайство, а за розповсюдження наркотиків, при чому в особливо великих розмірах. Проте доказів на руках ми не мали, і коли, було, випадково згадали про цей епізод її біографії в коментарях на “фейсбуці”, наш акаунт заблокували на добу – “за наклеп”.

Ну що ж, наклеп – не наша спеціалізація, ми любимо істину. Було проведено спеціальне розслідування, і ми з великою втіхою представляєм шановним читачам його результат.

5 років 6 місяців по статті 229-1, частина друга.

Беручи до уваги, що суд дав Шкоді більше п’яти років, значить, у складі її злочину було або залучення у наркоманію неповнолітніх, або вона розповсюджувала наркотики у школах, або оперувала великими партіями, або торгувала особливо небезпечним зіллям, або притягалася за цей злочин не вперше. Про ці подробиці, ми гадаємо, Оксана Шкода може розказати і сама, якщо хто спитає.

Для тих, хто, можливо, не в курсі щодо цієї визначної особистості: Оксана Шкода – не просто якась пересічна журналістка, яка змогла задружитися з самим путінским кумом. Вона є послідовною прибічницею “Русского міра”, і постійно працює проти України в усіх можливих анти-українських організаціях, від вітренківського ПСПУ та “Євразійського союзу” і до “Українського вибору” включно.

Маленька ретроспектива:

З Дугіним в ЄСМ.


З Добкіним.


Дружить з Бузиною.


Відпрацьовує політзамовлення з Дурнєвим.


Останнім часом стала знаменита як палка публічна захисниця Вадима Тітушка.


Ну і так, фото з регіоналівського мітингу, під ручку з Самим, на пам’ять.

Це “Русскій мір” в Україні, і це його кадровий склад.