Результат пошуку зображень за запитом "Скільки коштують живі ялинки на франківських ринках"

Як відомо, в Івано-Франківській області до Нового року зрубають 55 тисяч ялинок та 105 тисяч 400 ялинкових гілок.

Днями у спеціально визначених місцях в Івано-Франківську вже почали продавати зелені красуні, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

Як і в попередні роки на облаштованому ринку, що на вулиці Старозамковій, 2 популярністю користуються сплетені з гілок ялинки. Їх тут найбільше. Далі йдуть зрубані ялинки та в горщиках.

Варто додати, що всі зрубані ялинки повинні бути із відповідними чіпами. Їх наявність перевірятиме поліція. А за торгівлю ялинками у не відведених для цього місцях та ялинками без чіпів передбачена відповідальність згідно зі ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Що стосується цін, то вони також різні. У середньому ціни на новорічні красуні стартують від 100 гривень і більше. Найдорожча ялинка, яку вдалося знайти на новорічному ринку, вартує 700 гривень.

Для тих, хто шукає «бюджетний» варіант чудовою  знахідкою стануть композиції із гілок. Ціни на маленькі плетені ялинки стартують від 35 до 75 гривень.

Для тих, кому до вподоби пухнасті ялинки, то за композиційно складену красуню висотою 1,20 м прийдеться віддати 250 гривень, 1,50 м вартуватиме 350 гривень та 1,70 м – 450 гривень.

Також продавці пропонують іванофранківцям і різдвяні віночки із живих гілок та гірлянди. Тут можна придбати як і прикрашений вінок, так і вінок з шишками. Їхня ціна стартує від 40 гривень.

Водночас за метрову гірлянду прийдеться заплатити 90 гривень, а півтори метрову – 130. Продавці зауважують, що якщо брати оптом декілька штук, то готові торгуватись та опускати ціну.

Композиційно складені декілька ялинкових гілочок з калиною коштують 35 – 45 гривень.

Також на ринку можна придбати ялинку в горщику. Щоправда, вибір тут не дуже великий. За невеличку таку ялинку висотою приблизно півметра прийдеться заплатити 500 гривень.

«Якщо ялинка в горщику маленька, то її можна тримати так. Але згодом прийдеться пересадити у більший, адже розвивається коренева система», – пояснює продавець Микола.

За його словами, щоб святкове деревце милувало око усі різдвяні свята, а далі продовжило своє «життя» у відкритому ґрунті, воно потребує спеціального догляду.

Варто зауважити, франківці зможуть придбати ялинки у горщиках, вирощені лісогосподарськими підприємствами області, на ярмарку у Палаці Потоцьких 21, 27, 28, 30 грудня.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!