Сьогодні я запросив працівників Департаменту захисту економіки для вручення повторного протоколу, який їм не вдалося скласти з першого разу. Протокол стосується ненадрукованих дисків Івана Франка та муралу дисидентки Ірини Сеник.

Вже знайомий мені працівник Управління захисту економіки, замість протоколу, чомусь вручає мені запит-скаргу від організації «Залізний тризуб». Як на мене, це вже можна трактувати як політичне переслідування, адже в листі йдеться про виділення коштів, на начебто, піар ВО «Свобода».

Мабуть правоохоронні органи не зовсім розуміють, що ми у своїй діяльності керуємося виключно Законами Україна, згідно яких кошти з міського бюджету не можуть витрачатися на рекламу політичних сил.
Дуже смішна позиція, адже звернення можна передати мені через канцелярію, замість того, щоб уже вкотре влаштовувати цей цирк.

І такі театралізовані дійства відбуваються не лише у Франківську, а й у інших містах Західної України: УЗЕ у кількості 50 осіб у Тернополі, кримінальна справа на мера Львова за його позицію. Складається враження, що на Галичину робить наступ державна влада, хоче поставити нас на коліна, – напиав  Руслан Марцінків.