Не сквер, а парковка. В мережі з’явився проект території біля колишньої друкарні (ФОТО)

До нього додаються зображення того, як має виглядати будівля, коли у ній розміститься супермаркет “Вопак”. 

Як видно на фото, перед будівлею планують влаштувати парковку замість скверу, який проектували активісти.

“Пропонуємо в оренду 100-2000 кв.м., 2 та 3 поверхи будівлі. На першому поверсі розміститься супермаркет продуктів. Центр міста, зручний під’їзд, високий трафік траспорту та людинопотоку”, – йдеться в оголошенні на сайті OLX. 

1

Франківці у Фейсбуці негативно оцінили майбутній вигляд друкарні. Про це йдеться в коментарях на сторінці спільноти “Тепле місто”. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Андрій Назаренко Архітектори то-то понапридумували дурної і нас то не ін-те-ре-су-є. Має бути цоколь файною плитою облицьований, перештукатуркні стіни короїдом. Колір персик, бо теплі кольори приваблюють. Вікна можна під рекламу, архітектура нічо не скаже. Є місце під парковку. Проект універмаг 2.0, і так та сіра радянщина ні на шо не пригодиться.

2

Богдан Пашковський матюкатися можна?

Василина Ців’юк Все так “чудово”, що най би то шляк трафив…

Kyrylo Chuyko Та це ж циганський лофт!

Мирослав Франківський Це вже якийсь сюрреалізм. Таке враження, що в місті є люди, які хочуть перетворити його на вітрину, а інші люди (з грошима) перетворюють його на клоаку. Ця візуалка малювалася комусь на зло, чи вони в серйоз хочуть знищити шматок вулиці?

Нагадаємо, нещодавно у приміщенні друкарні на Січових Стрільців почався ремонт, тут мають розмістити супермаркет “Вопак“. Проте у червні тут відкрили мистецьку галерею і йшлося про те, що вона працюватиме на постійній основі. Однак власник передумав. Також було презентовано проект громадського простору перед будівлею, реалізація якого теж опинилася під загрозою.