1_resize1

29 травня в Івано-Франківську по вулиці Миру, 90 відомому активісту франківського Майдану Михайлу Бойчуку (добре знаний як Хімік) спалили машину.

 

Сам Хімік розповідає:”Сьогодні близько четвертої години ранку, в мене спрацював домофон. По домофону сусідка сказала що горить моя машина. Коли я спустився вже працювали пожежники. Машина вигоріла повністю. Ремонту фаактично не підгядає”.

Підпал активіст пов’язує зі своєю активною діяльністю. Активіст розповідає: “Я думаю що підпал пов’язаний з тим що починається контр-революція. Ті люди які заховалися в момент революції зараз починають роботи те що хочуть”.

Суму збитків сам Михайло оцінює в шість тисяч доларів(це орієнтована вартість пошкодженого автомобіля).Хімік також розповів що спалений автомобіль не є власністю Хіміка, а належить його товаришу.

Хімік звернувся з заявою в міліцію і запевняє що спільно з працівниками правохоронних органів буде шукати того хто чинить підпали. Хімік запевняє, охочих спалити йому автомобіль є багатто, адже він багато кому “прижав хвоста” і обіцяє, що свою діяльність не припинить, адже, якщо його хочуть залякати – значить він на правильному шляху.

 

 

2 (2)

2 (2)_resize

2 (2)1111

2 (2)res 123

2 (2)res