Так, під час відвідування найбільшого в світі кампусу стартапів Station F в понеділок у Парижі Зеленський заявив, що в Україні “дуже красиві люди, особливо жінки”, а також додав, що це залишається “нашим брендом”.

“Завжди було уявлення у всіх в світі, що Україна – це, перш за все, сільське господарство, шахти, металурги, а туристи завжди говорили, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже красиві люди, особливо жінки. Так, це все є , і воно залишається наші брендом, але є й інші цифри, які говорять про те, що IT-індустрія, IT-технології та компанії дуже швидко розвиваються в Україні”, – цитують Зеленського ЗМІ.

Нагадаємо, раніше з подібним висловлюванням осоромився екс-президент України Віктор Янукович.

“Для того, щоб включити Україну, я хочу сказати – досить того, щоб подивитися на неї своїми власними очима тоді, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І коли почнеться тепло і в містах українських почнуть роздягатися жінки – побачите таку красу, це дуже чудово “, – зазначив Янукович 28 січня 2011 року під час виступу на економічному форумі у Давосі.

Нагадаємо, раніше спеціаліст з невербальної комунікації Валентин Кім заявив, що для Володимира Зеленського характерна емоція сорому.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що після зустрічі з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським дипломати західних країн були неприємно шоковані його низьким рівнем обізнаності у питаннях державотворення та світової безпеки.

Джерело