Якщо Ви плануєте відсвяткувати День народження, Іменини, Хрестини чи інше свято, то кращого місця, ніж Рейкарц Парк Готель, просто не знайти.

Сучасний інтер’єр, європейська якість обслуговування та смачна кухня вигідно вирізняють заклад. Фірмові страви від шеф-кухаря, гриль-меню на літньому майданчику, дитяче меню, великі м’ясні тарелі для гучних компаній, бенкетні пропозиції від гриль-бару та ресторану не залишать Вас байдужими.

До кожного святкування тут виключно індивідуальний підхід для втілення всіх Ваших побажань.

Крім того, з кінця 2018 року у закладі працює новий банкетний зал, розрахований на 80 посадочних місць, просторий світлий з авторським інтер’єром, який вдало поєднує все краще з європейського досвіду та таланти місцевих майстрів. Великі панорамні вікна, вид на мальовниче озеро – все це створює затишок для кожного відвідувача,  дарує відчуття легкості та свободи.

“Ваші гості будуть почуватися в нашому закладі надзвичайно легко, адже у нас продумано все до дрібниць, щоб всі могли від душі повеселитися і максимально розслабитися. Час, проведений з нами, залишить тільки приємні позитивні спогади”, – відзначають адміністратори закладу.

Приходьте самі та запрошуйте друзів святкувати в ресторані «Альпійський» чи гриль-барі «Ранчо» та отримуйте святкову знижку 10%* у подарунок!

* деталі у адміністратора

Замовляйте святкування за телефоном: 050 433 19 37, 595 595