Смажена картопля та секрети роботи: як актор франківського драмтеатру карантинить (ВІДЕО)

Відео розмістили на офіційній сторінці театру у фейсбук.

“Театр слухняно перебуває на карантині. Але нам дуже хочеться залишатися з вами на зв’язку. І якщо не на сцені, то онлайн ділитися з вами тим, що любимо робити самі”, – йдеться у дописі.

Під час відео Ігор Захарчук приготував смажену картоплю з беконом. Розповів, як почалася його акторська діяльність та сказав, що якщо глядачам сподобається такий формат, то він ще щось смачне приготую на вечерю, пишуть Версії з посиланням на   “Галку”.

“За цей час ви вже, напевно, встигли скучити за театром і виставами. У свою чергу, ми теж вже швидше хочемо вийти на роботу, на сцену до вас. Забути про цей карантин, як про страшний сон. Адміністрація театру запропонувала нам поспілкуватися з вами, та розповісти, що ми робимо на карантині.

Сьогодні ми будемо готувати смажену картоплю. Можливо, ви скажете, “ей, Захарчук, що ти робиш? Це ж не корисно. На вечір таке не їдять”. Рєбятушечки, один раз можна дозволити собі”, – розпочав своє відео актор.

#актори_без_корони : Вечеря від Ігоря Захарчука

#актори_без_корони Театр слухняно перебуває на карантині. Але нам дуже хочеться залишатися з вами на зв'язку. І якщо не на сцені, то онлайн ділитися з вами тим, що любимо робити самі. Сьогодні пропонуємо вам рецепт не дуже корисної, проте дуже смачної вечері від Ігоря Захарчука (Igor Zakharchuk). А ще у цьому відео Ігор розповідає про деякі секрети акторської майстерності.Як вам така ідея зручного і безпечного онлайн спілкування? ;) Діліться у коментарях рецептами своїх улюблених страв, розповідайте, що любите робити і що робите на карантині. Бо карантин – це фізична, а не соціальна ізоляція. Зараз нам усім, як ніколи раніше, потрібні такі прості теплі розмови.І пам'ятайте, #голова_догори_а_все_буде_добре!

Опубліковано Франківський драмтеатр Понеділок, 23 березня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!