Іще зовсім поблизу від лижних схилів здавалося – дарма, бо в лютому ішов дощ, а на деревах були бруньки. На трасах – поодинокі відчайдухи – ті, хто дуже хоче кататися чи кому шкода грошей за куплені квитки. Зима повертається за лічені хвилини – достатньо просто піднятися вгору, як дефіциту снігу не відчуватиметься, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Карпати цього сезону мали монополію на сніг! У грудні для змагань з фрістайлу столиця позичила 5 вантажівок штучного снігу. Його везли аж 16 годин.

“Коли сніг був таким дефіцитним, так всі його хотіли, адже немає снігу – немає свята. Ми такий дорогоцінний продукт позичили Києву, адже там відбувалися змагання”, – пояснила речниця “Буковеля” Віталія Васильчук.

Борг повернула природа – з великими відсотками. Столичні туристичні чиновники  розповідають: через те, що зимовий сезон почався пізніше, вже готувалися підраховувати збитки.

“Десь на відсотків 15, а то й 20 буде кількість туристів менша, ніж минулого року. Це по карпатському регіону. Сніг з’явився дуже пізно, і він не скрізь був”, – пояснив директор центру розвитку туризму Володимир Царук.

Але на Прикарпатті вже порахували, що за зиму прийняли близько двох мільйонів гостей, і це майже як минулого року. Тоді потік туристів теж зменшився, бо хтось проміняв Карпати на інші країни. Комусь не сподобалися ціни на відпочинок, які підросли минулого року.

“Цього року вони зрозуміли, що зробили помилку, і ціни не піднімали, незважаючи на ріст комунальних платежів, – і на цьому виграли”, – пояснив начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

В прокатах зимового спорядження, в готелях, ятках та кав’ярнях переконують – збитків немає і грошей заробили, як зазвичай. Все компенсує швидка реакція туристів. Тільки-но трусить сніжок – тут не проштовхнутися

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!