Результат пошуку зображень за запитом "4G зв'язок"

 

«До кінця четверга ми повинні отримати рахунки за дозволи на базові станції та оплатити їх. Якщо Український державний центр радіочастот встигне видати папери по всіх містах, то вже завтра або, в крайньому випадку, з понеділка ми запустимо 4G зв’язок в перших містах», — заявила виконавча директорка оператора Ольга Устинова.

Перший запуск зв’язку охопить 20 міст — Київ, три міста Київської області (Бориспіль, Вишневе, Чабани), Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська область) , Харків, Куп’янськ (Харківська область), Запоріжжя, Енергодар (Запорізька область), Львів, Полтава, Суми, Івано-Франківськ, Чернівці, Новоселиця (Чернівецька область), Луцьк, Кропивницький, Одеса, Херсон.

До липня 2018-го 4G мережу запустять ще в 28 містах. Тоді додадуть Бровари, Ірпінь (Київська область) Ліманка (Одеська область), Бердянськ (Запорізька область) Ужгород, Мукачево (Закарпатська область) Паляниця і Яремче (Івано- Франківська область).

У «Vodafone Україна» додали, що понад 30% абонентів готові до використання 4G зв’язку, а середнє споживання трафіку на абонента в мережі оператора становить 4 Гб.