13-15 вересня відбудеться святкування Дня Калуського району. У п’ятницю, 13 вересня, у селі Копанках на злітній смузі колишнього аеродрому вперше — районний фестиваль-конкурс «Авто-фест «Копійка». Повідомляють в райдержадміністрації.

У фестивалі візьмуть участь байкери, водії на «копійках» і спортсмени.

Колона буде формуватися з 11:00 біля Калуської РДА. Тут же о 12:00 і розпочнеться авто-фест. О 12:30 автоколона вирушить вулицями міста та району. Заїзд на злітну смугу у селі Копанки планується з 14:00 до 15:00.

Участь в автопробігу візьмуть і  керівники Калуського району: голова РДА Василь Петрів і голова районної ради Василь Дзундза. Голови також будуть їхати на раритетних «копійках».

Під час автопробігу організатори вирішили проявити історичну толерантність: квіти покладуть біля Каменя Незалежності у Калуші та у селі Негівці – до пам’ятника воїнам Великої Вітчизняної війни, пише Репортер.

 

Маршрут автопробігу проляже від вулиці Шевченка до вулиці Грушевського у ж/м Хотінь. Звідти по об’їзній дорозі у ж/м Підгірки до «Сільгосптехніки» і знову через центр міста — на вул. Грушевського і Винниченка, по проспекту Лесі Українки до вулиці Хмельницького. Звідти учасники автоколони повернуться до «кільця» на вул. Пушкіна і вул. Вітовського — далі рушають у село Копанки.

О 15:00 тут розпочнеться фестивальна програма, до якої увійдуть конкурси, показові виступи чемпіонів та призерів України із авто слалому та концертна програма.