25 жовтня в Україні відбулися вибори до місцевих рад. Поки що немає остаточних результатів, але соцмережі заполонили фото цікавих випадків на виборчих дільницях. Зокрема, як члени виборчої комісії гасили невикористані бюлетені, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Слід зазначити, що явка на цих виборах по Україні становила 37%. Бюлетенів було 5 на кожного виборця, отже після завершення голосування на кожній виборчій дільниці залишилися стоси невикористаних бюлетенів. За правилами, члени виборчої комісії перед відкриттям скриньок мали погасити такі бюлетені, відрізавши кутик папірця. Втім, робити це ножицями – займає багато часу, тож вигадливі українці придумали кілька способів швидкого погашення бюлетенів.

Так, у селищі Аули Дніпропетровської області на дільниці вирішили не морочитися з ножицями, відрізаючи куточки невикористаних бюлетнів. Тут ухвалили просте і швидке рішення — “погасити” їх, скориставшись сокирою. Один з членів дільничної виборчої комісії вправно орудував знаряддям, відрубуючи куточки невикористаних бюлетенів.

В Івано-Франківській області члени виборчих комісій теж вирішили полегшити собі процедуру погашення невикористаних бюлетенів. На одній з виборчих дільниць бюлетені гасили за допомогою пилки по металу.

Також на іншій дільниці в Івано-Франківській області члени комісії “розправилися” з тисячами невикористаних бюлетенів буквально за кілька хвилин – кутики пиляли болгаркою.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!