Результат пошуку зображень за запитом "торт"

Кондитери-віртуози здатні задовольнити найпримхливіші забаганки, виконати тематичні замовлення, які б відображали рід занять чи хобі іменинника і представити справжній витвір мистецтва.

Вибір правильного торта на день народження іноді може виявитись досить непростою справою. З технологічним прогресом тепер доступні більш інноваційні теми та дизайни тортів, дійшло навіть до таких варіантів, як  фото-торти та 3D-торти.  Найважливіше і найскладніше завдання, яке постає – це потрібно розуміти, що саме ви шукаєте і який кондитерський виріб хочете  презентувати.

Обираємо торт

Торти – це надзвичайно важлива частина більшості подій  від дитячих святкувань до серйозних ювілеїв, весіль тощо.

Вибір правильного  торта не повинен бути виснажливою справою,  а навпаки –  захоплюючою «мандрівкою» у кондитерському світі. Разом з https://cupcake.com.ua/ ви отримаєте справжні кондитерські шедеври, які прикрасять будь-яке святкування та подарують приємні та незабутні спогади.

Ось декілька корисних порад щодо вибору торта:

Визначте свій улюблений смак

Є величезна кількість смаків та ароматів – ваніль, шоколад, горіх, полуниця, кава, чорниця і так майже до безкінечності. Вам необхідно визначитись із власними смаками.

Результат пошуку зображень за запитом "торт"

Виберіть тип коржів для вашого торта

 Бісквіти

Бісквітне тісто завжди ніжне і пишне. Щоб досягти необхідних смакових якостей, необхідно в коржі додавати ванілін, горіхи, какао. Коржі обов’язково повинні просочуватися, потім вони накладаються один на одного. Начинка кладеться між коржами. У вигляді начинки є йогурт, шоколад, крем. Такі бісквітні торти дуже популярні.

Вафельний

Дуже просто готувати торт з вафель. Вафельні коржі накладаються один на інший, при цьому змащуються масою з шоколаду або какао. Виготовлення даного виду тортів досить просте, не займає багато часу, торт досить смачний.

Торт з пісочного тіста

Тут використовується пісочне тісто. Торт виходить недорогим. Начинка може бути кремовою або з фруктів.

Торт з сиру

Використовується тільки сирна і борошняна маса. В основному в торті присутні фрукти. Це відмінне поєднання.

Форма торта

Визначте форму свого торта – торт – це щось особливе та урочисте. Форма торта визначатиме його зовнішній вигляд. Кругли чи квадратний, а може неправильної форми з химерними вигинами – все залежить від вашої фантазії та вподобань людини, для якої цей торт обирається.

Розмір

Визначте розмір вашого торта – це залежить, в першу чергу, від кількості гостей, які будуть присутні на святкуванні.

Результат пошуку зображень за запитом "торт"

 Дизайн та оформлення

Важливим фактором є зовнішній вигляд торта і його оформлення. Рекомендується  віддати перевагу вже готовим варіантам тортів від кондитерів, яким можна довіряти.  Доповніть замовлення своїми побажаннями з приводу прикрашення та зовнішнього вигляду. На сьогоднішній день кондитери-професіонали здатні задовольнити будь-які примхи.

Кольорова гама. Радимо вам вибирати не просто білий торт, а торт з колірною родзинкою, наприклад, в тон оформлення залу, де проходитиме святкування. Прикраси на торті також повинні бути лаконічні і перегукуватися з основними прикрасами і аксесуарами торжества, а найкраще, якщо вони будуть виконані в одному стилі.