http://www.blitz.if.ua/include/img/DSCN2141.846653c535f5a68918ff1ab01a692829237.jpg

Завершуються роботи по відновленню автомобільної дороги на Кривопільському перевалі. За рахунок коштів державного бюджету підрядник виконує роботи по влаштуванню водовідведень, також вже укладенню верхній шар асфальтобетону.

Про це пишуть Версії з посиланням на Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина».

Поточний середній ремонт дороги передбачає зміцнення основи та покриття її у два шари асфальту. Торік тут укріпили основу і застелили нижній вирівнюючий шар асфальту, а в цьому році майже всю ділянку дороги на перевалі перекрито верхнім шаром. Крім того, укріпляються узбіччя. Загалом працює 9 працівників і 5 одиниць робочої техніки.

Для ефективного ремонту доріг та цільового використання коштів необхідний жорсткий контроль, як з боку громад, так і з боку органів влади, – певен нардеп Юрій Соловей.

Я вимагав, як народний депутат організувати відповідну робочу групу, яка буде займатися контролем виконання якості як ремонту дороги Р-24 і в тому чисті контролем за використанням цих коштів. І мені дуже приємно, що сьогодні начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області пан Василь Буджак дуже ретельно ставиться до своїх службових обов’язків і він практично щотижня на цій дорозі контролює використання цих коштів“, – зауважив Юрій Соловей.

Нагадаємо, торік обранець домігся виділення 50-ти мільйонів гривень для проведення поточного середнього ремонту у нижньому шарі дороги регіонального значення Р-24. За ці кошти поточно відремонтовані ділянки дороги на Кривопільському перевалі та від Стопчатова до Косова.