solovey rada vru

(2:43:07 на відео)

Я представляю регіон, який суміжний з країною Румунією. І який, в першу чергу, зацікавлений у проектах транскордонного співробітництва. Шановні колеги, я хочу навести декілька прикладів. Зокрема, в рамках Європейського Союзу за рахунок коштів, виділених на програми транскордонного співробітництва, реалізовується до 30% інфраструктурних проектів. Доля таких проектів в Україні сьогодні близька до нуля. І тому питання транскордонного співробітництва надзвичайно важливе. Це можливість отримати додатковий фінансовий ресурс на вирішення тих проблем суміжних територій, які сьогодні є в Україні. Тому дані слухання і рекомендації слухань носять надзвичайно важливий характер“, – підкреслив народний депутат України Юрій Соловей.

Про це пишуть Версії

Нардеп вважає, що головне його завдання, як народного обранця – відновлення інфраструктури Гуцульщини та Покуття. Адже кожна одна гривня, закладена в бюджеті і вкладена в інфраструктуру, – це десять гривень до місцевого бюджету в формі інвестицій і інших доходів.

Шановні колеги, ми сьогодні наближаємося до бюджетного процесу і будемо слухати і готувати пропозиції до бюджету. Тож для того, щоб слухання і рекомендації слухань були реально втілені в життя нам потрібно забезпечити необхідний фінансовий стимул в українському бюджеті на 2017 рік. Я хочу заявити, що кожна одна гривня закладена в українському бюджеті для реалізації проектів транскордонного співробітництва, означає десять гривень залучених від Європейського Союзу. Тому я хочу закликати Вас серйозно поставитися до цього питання в майбутньому при бюджетному процесі підтримувати програми транскордонного співробітництва“, – заявив народний обранець.

Нагадаємо, ще у червні 2015 року народний депутат України Юрій Соловей звертався до Арсенія Яценюка та Міністра транспорту щодо ремонту доріг на Прикарпатті. Тоді було виділено з держбюджету 700 мільйонів гривень на ремонтні роботи, з них – 50 на дорогу Р-24, що проходить на Гуцульщині.
В 2015 році за ці кошти були поточно відремонтовані ділянки автошляху р-24 на Кривопільському перевалі та від Косова до Стопчатова. Зараз, нардеп добився проведення ремонту автошляху від Косова до Верховини, який десятиліттями не ремонтувався, через що потерпала економіка краю.

Крім того, успішно проходить поточний середній ремонт дороги національного значення Івано-Франківськ- Чернівці в частині Снятинського району.