Результат пошуку зображень за запитом "Ptktycmrbq"

Кількість українців, які прихильно ставляться до президента Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Олексія Гончарука та спікера ВРУ Дмитра Разумкова, зменшилась упродовж останнього місяця. Рейтинг Зеленського порівняно з вереснем впав на 7%. Про це йдеться у результатах дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), опублікованого 14 жовтня.

Результати цього дослідження, проведеного з 9 по 11 жовтня, порівняли с результатами опитування КМІС, яке було проведене с 16 по 19 вересня 2019 року, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

Так, у жовтні порівняно з вереснем знизилося число тих, хто позитивно ставиться до трьох перших осіб держави: Зеленського (73% у вересні і 66% у жовтні), Гончарука (17% і 10%) і Разумкова (33% і 27%).

Рівень упізнаваності Гончарука і Разумкова невисокий: першого не знають 48% опитаних українців, другого — 36%. Фактично майже половина опитаних не знає, хто очолює уряд, третина – хто є головою парламенту.

Дещо зросла кількость тих, хто позитивно ставиться до Юрія Бойка (24% у жовтні та 20% у вересні) і Юлії Тимошенко (23% і 19%). Ставлення до Святослава Вакарчука (по 25%) і Петра Порошенка (11% та 12%) практично не змінилося.

Водночас Володимир Зеленський досі залишається тим політиком, якому українці довіряють найбільше.

64% опитаних тією чи іншою мірою схвалюють дії та заяви Зеленського у вересні та жовтні цього року, 22% – тією чи іншою мірою не схвалюють. 51% респондентів схвалюють дії уряду протягом вересня та жовтня, 27% – не схвалюють. 53% учасників дослідження схвалюють дії Верховної Ради протягом вересня та жовтня, 30% – не схвалюють.

Опитування проводили серед 1200 респондентів методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%. Терміни проведення дослідження: 9-11 жовтня 2019 року, дані порівнюються з результатами опитування, проведеного з 16 по 19 вересня.

До слова, у вересні соціологічна група «Рейтинг» презентувала опитування, в якому йшлося про те, що більшість українців задоволені напрямком, у якому рухається Україна, а також роботою президента і Верховної Ради.

Тоді моніторинг суспільних настроїв українців показав, що 71% опитаних задоволені діяльністю президента України Володимира Зеленського, 11% – протилежної думки, 18% – не змогли сформувати своє ставлення до нього. Окремо зазначається, що у порівнянні з липнем рівень задоволеності роботою глави держави зріс майже у півтори рази.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!