На вибір замовника надається кілька варіантів для заповнення вільного простору.

Виготовлення воріт-жалюзі  –  найпопулярніша послуга можливо, але де саме? На сьогоднішній день. Це відбувається завдяки тому, що в таких моделях практичність знаходиться на більш високому рівні. В принципі вага всієї конструкції менше, ніж у аналогічного варіанту із суцільним щитом. У цій статті «ЗАВОД ВОРІТ» розповість про те, як же правильно підійди до грамотного вибору і не зробити помилок, які найчастіше допускають недосвідчені клієнти. Стати справжнім експертом всього за пару хвилин.

Відкатні ворота з металу: головні характеристики

В основі такої конструкції перебувають ламельні планки, рама і каркас. Завдяки їх наявності забезпечується не тільки стійкість полотна, але і висока міцність.

Найчастіше для виготовлення планок використовується алюміній. Він давно відомий за рахунок своєї здатності повністю виключати появи іржі. Довжина виробу впливає на те, якої товщини матеріал задіє виробник. Мінімально вона складає 0,45 мм, а максимально – 1 мм. Самі ламелі можуть досягати в ширину 100 мм. Закріплення відбувається під нахилом, причому строго дотримується відстань між деталями.

Установка воріт на паркан: особливості монтажу:

Саморізи використовуються для того, щоб закріпити ламелі до самої стулці конструкції. У разі пошкодження вони дадуть можливість більш легкої заміни. Додатково можна міняти щільність розташування ламелей. Фахівці компанії радять монтувати каркас посиленого типу, який виготовлений з профільної труби з розмірами 2 на 2 см. Це дозволить не тільки приховати всі сполучні місця, але і зміцнить виріб.

Такий варіант заповнення є стильним і сучасним, дозволяє зробити привабливим зовнішній вигляд всієї ділянки. В’їзні ворота на роликах повністю безшумні під час використання, управляти ними дуже легко. Пам’ятайте, що установку повинні виробляти виключно професіонали. Це дозволить уникнути випадкових поломок, а на додаток ви отримуєте від компанії не тільки гарантію на обрану консольну модель в’їзний системи, але і на її монтаж.

Автоматичні зсувні ворота-жалюзі: практичність і стильний дизайн

Вартість виробу залежить від того, скільки панелей буде використовуватися про час виробництва. Вони створюють особливий ефект за рахунок похилого розміщення. На свій розсуд можна вибрати будь-який колір для зовнішньої сторони полотна. Найчастіше наші клієнти замовляють імітацію деревини, так ворота на ділянку виглядають більш стильно. Існує безліч нестандартних варіантів, з їх допомогою є унікальна можливість висловити свою індивідуальність.

Переваги та особливості зсувних систем

Автоматична система має не тільки стильним зовнішнім виглядом, але і іншими перевагами:

Щільність заповнення стулки вибирається замовником самостійно;
Територія, хоч я знаю перехожим, адже в полотні ламелі кріпляться особливим чином;
Якщо зменшити або збільшити відстані планок, то можна легко поміняти щільність розташування;
Установка за допомогою фахівців займає всього кілька годин;
Алюміній – матеріал, який стовідсотково гарантує довговічне і практичне використання, а також стійкість до появи іржі;
Можна замовити двосторонню зашиття для того, щоб повністю приховати ділянку від сторонніх.

Як замовити в’їзні ворота в Полтаві?

Для цього ми пропонуємо відвідати наш сайт, щоб попередньо ознайомитися з усіма технічними характеристиками. Для особистої консультації запрошуємо вас прийти в виставковий салон «ЗАВОД ВОРОТ Полтава».

Додатково пропонуємо широкий асортимент гаражних систем і європейських автоматичних приводів.

Менеджери компанії зможуть відповісти на всі питання за телефонними номерами: +38 (067) 112-17-04 або +38 (050) 356-21-16. Рекомендуємо стежити за оновленнями на сайті, особливо це стосується акцій. Фото вуличних воріт, які встановили наші фахівці, є в спеціальному розділі.