На сьогоднішнє засідання з’явилися потерпілі, їх захисник Кінаш, обвинувачуваний Булієнко та його захисник Ярицький. Під час засідання був присутній прокурор Харун, а також……

На засіданні мають допитати 7 свідків, пишуть Версії з посиланням на WEST NEWS.

На засідання з’явилися обвинувачений Булієнко, його захисник Ярицький, адвокат, потерпіла Щеглова, її захисник Кінаш, а також свідки: Вітушинський Іван та Вітушинський Василь, а також Булієнко. Засідання розпочалося із допиту свідка Василя Вітушинського. Він є знайомим обвинуваченого. Чоловік розповів, що у той день, 19 грудня 2017 року, обвинувачений, його товариш Євген та померла Олександра близько 10 голини вечора прийшли до нього у гості із алкоголем.

«Ми випили. А потім між ними виникла сварка. Потім випиши ще і пішли спати. Наступного дня, 20 грудня, зранку знову випили і знову пішли спати. Там щось таке творилося, а я спав. Олександра почала кликати на допомогу та просила викликати швидку. Ми всі четверо вживали горілку. Близько півтори літр на чотирьох. Причину конфлікту я не знаю», – розповів свідок Василь Вітушинський.

Чоловік розповів, що коли прокинувся, то вони й далі сварилися. Власне, прокинувся чоловік через сварку. У квартирі на той момент були тільки свідок, його син та померла Олександра.

«Олександра мене покликала. Максима і Жені не було. Просила викликати швидку. Вона сиділа на дивані та казала що її щось запекло. Син мій викликав швидку», – зазначає свідок.

Крім того свідок зазначив що не бачив, як Максим наносив ударів, бо находився у іншій кімнаті.

«Коли вона була на дивані, то була дуже заплакана. Видимих побоїв на ній не було», – каже Василь Вітушинський.

Нагадаємо, 29-річний чоловік 19 грудня побив ногами свою кохану Олександру Щеглову, що в неї, крім інших травм, був розрив сечового міхура. Згодом, 24 грудня, жінка померла у лікарні. У довідці про смерть також записана пневмонія.

На засіданні 24 січня обвинувачуваному обирали запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 діб. Проте вже на засіданні 21 березня виявилося, що адвокат Ярицькив подав клопотання і засідання перенесли. На засіданні 19 квітня відбувся допит потерпілої, але жінці стало погано, тому засідання перенесли. Однак на 7 травня допит потерпілої продовжили.