Мета шляхетна – всі зібрані кошти віддали на допомогу дітям у Дім милосердя. Організатором заходу виступило Молодіжне крило «Аграрної партії України» в Івано-Франківській області.

Активісти кажуть, що прагнуть не тільки прививати молоді активне дозвілля, а й не забувати про добрі справи – благодійність.

«Молодіжне крило – це велика рушійна сила, тож саме на День молоді ми вирішили провести такий захід. Сьогодні в ньому буде задіяно шість команд: є хлопці з Івано-Франківська, з Івано-Франківської області. Тут представлені студенти і випускники різних вузів, таких, як університет Нафти і газу, Прикарпатський національний університет, Тернопільський національно-економічний університет, Аграрний коледж, ну і безліч інших вузів», – відзначила Віра Трушик, голова Молодіжного крила «Аграрної партії України» в Івано-Франківській області.

Всі команди долучились до благодійного фонду, який наприкінці турніру організатори передали сестрам у Дім милосердя. Спортсмени зізнаються, що з радістю долучились до такої ініціативи.

Адже, крім насолоди грою мають можливість допомогти дітям.

«Ми прийшли сьогодні сюди, щоб взяти участь у благодійному турнірі з нагоди Дня молоді. Дякуємо, що нас запросили, тож візьмемо активну участь і покажемо, хто буде кращий на полі. Ми дуже раді, що кошти будуть спрямовані на допомогу дітям – це, мабуть, найважливіше, що можна робити, будучи студентами», – розповів футболіст Роман, студент Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національно-економічного університету.

Гра проходила з великим спортивним азартом та, звісно, жагою до перемоги. За результатами матчевих поєдинків перемогу та кубок у турнірі з міні-футболу здобула команда Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Друге місце за командою із Івано-Франківського коледжу ЛНАУ. «Срібло» здобула команда Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ.

«Молодь є рушійною силою не тільки спортивного життя, але і політичного життя. Тому Молодіжне крило «Аграрної партії» організувало такий захід, для того, щоби молоді люди себе реалізували, показали приклад своєю грою іншим молодим людям, що треба згуртовуватись навколо спорту. Відповідно, наш захід не тільки вчить молодих людей бути активними в спорті, але й мати чітку соціальну політику – бути відповідальними за інших людей. Тому виручені кошти від сьогоднішнього заходу будуть спрямовані в благодійний фонд милосердя для підтримки діток», – резюмував Денис Іваненко, голова Івано-Франківської обласної організації «Аграрної партії України».

На завершення організатори подякували хлопцям за хорошу гру і пообіцяли провести ще не один цікавий захід.