Майбутнє "Електрона": у 2021-му франківський спорткомплекс планують відновлювати

А у 2021-му році розпочнуть відновлювати споруду. Про це кореспондентам Суспільного розповів перший заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко.

Спортивно-оздоровчий комплекс “Електрон” побудували у 1995-му році. Тут тренували молодь і проводили змагання із різних видів спорту. Останні турніри в “Електроні” відбувалися сім років тому.

Дискусію промайбутнє спортивного комплексу розгорнули користувачі соцмережі Facebook. Зокрема, 19-го травня франківець Юрій Чабан опублікував фото сучасного “Електрону”.

“Частину майданчика захопив забудовник і звів десятиповерхівку. Іншу частину спортмайданчика перетворили у стихійну парковку. У самому спорткомплексі “Електрон” зараз вибиті шибки, охорони немає, все майно розкрадене. Викрали навіть гумове покриття підлоги, тренажери. Тепер там сміття, притулок для безхатьків”, – розповідає франківець Юрій Чабан, який колись займався в “Електроні”.

Майбутнє "Електрона": у 2021-му франківський спорткомплекс планують відновлювати

Майбутнє "Електрона": у 2021-му франківський спорткомплекс планують відновлювати

Спорткомплекс “Електрон” у 2013-му році у держави викупило приватне підприємство. У власність міста “Електрон” перейшов у кінці 2017-го року. Перший заступник міського голови Микола Вітенко каже, що вже тоді приміщення було занедбане.

“Але спорткомплекс цікавий місту тому, що там була територія біля споруди, частину якої ми відвели для майбутнього дитсадка. Це є колишнє приміщення департаменту освіти й науки на вулиці Бандери, 10 А. З кінця 2018-го року ми замовили проєктування і, згідно з ним, там має бути багатофункціональна споруда для спорту”, – каже перший заступник міського голови Микола Вітенко.

Майбутнє "Електрона": у 2021-му франківський спорткомплекс планують відновлювати

За його словами, основа споруди знаходиться у хорошому стані, а от всередині планують провести реконструкцію. На літо 2019-го на території “Електрона” виконали роботи, аби обмежити доступ до будівлі.

“Але фактично місяць тому, користуючись карантином, частину майна, яке до того не викрали, – розібрали. Тому ми знову розробимо заходи, щоб унеможливити доступ до спорткомплексу, проведемо освітлення. Фактично вже тиждень там патрулює муніципальна інспекція, – каже перший заступник міського голови Микола Вітенко.

У 2021-му спорткомплекс “Електрон” почнуть відновлювати з державних чи інвестиційних коштів.

Автори: Тетяна Куліковська, Олександр Букатюк

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!