Як повідомила прокурор, 11 лютого 2018 року невідомі молодики в масках здійснили розбійний напад на сім’ю Ходан – батьків колишньої дружини Чекурака. Потерпілі отримали серйозні травми – від забоїв до черепно-мозкових травм, пишуть Версії.

Кримінальне провадження по цій справі було виділене з іншого провадження, яке стосується організації та виконання підриву ресторанного коплексу “Старий Косів”. Михайла Чекурака вважають замовником підриву ресторану, власником якого є колишня теща підозрюваного.

За словами прокурара, підозрюваний та потерпілі вже більше року перебувають у неприязних стосунках через складний шлюборозлучний процес. Слідчий повідомив, що у справі фігурують четверо осіб, однак їм поо підозру поки не повідомлено. Один із ймовірний виконавців розбійного нападу вже перебуває в СІЗО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

“Справа Чекурака”: чи можливе правосуддя щодо “авторитета з 90-х”? (документи+відео)

Стаття 187 ККУ, яку інкримінують Чекураку, передбачає покарання – позбавлення волі до 12 років. Тому прокурор просила застосувати міру запобіжного заходу – тримання під вартою без можливості внесення застави.

Адвокат підозрюваного заперечив клопотання прокурора. Він повідомив, що у його підзахисного слідчі вже вилучили паспорт громадянина України та водійське посвідчення. А закордонний паспорт Чекурак сьогодні сам здав добровільно. Тому підстав вважати, що Чекурак може покинути межі України, немає.

Сам Михайло Чекурак повідомив, що на косівських депутатів, які взяли його на поруки, здійснюється тиск. Їм телефонують з погрозами, одному з обранців порізали колеса.

Суддя Ольга Бабій винесла рішення – взяти Чекурака під варту на 60 днів з правом внесення застави в розмірі 264 тисячі гривень.

Сума застави  по двох справах, в яких фігурує Михайло Чекурак, перевищила півмільйона гривень.