Прибудова в Івано-Франківську на розі вулиць Павлика – Франка викликала значний резонанс серед іванофранківців, депутатів Івано-Франківської міськради та ЗМІ.

Ця прибудова отримала шквал критики, зокрема депутати заявляли, що ведеться незаконне будівництво з порушення містобудівних норм. Ситуація набрала ще більшої гостроти, коли пам’ятна дошка Михайлові Павлику, розташована на стіні будинку, опинилася в смітнику.

Міська влада скасувала всі дозволи на будівництво за адресою Франка, 42. Втім, підприємця це не зупинило і він продовжив добудову.

Прокуратура зверталася до Господарського суду з клопотанням про знесення прибудови на перехресті Франка — Павлика. Однак суд відхилив клопотання прокуратури.

Фракція ВО «Свобода» в Івано-Франківській міськраді на чолі з тоді ще секретарем Івано-Франківської міськради Русланом Марцінківим (тепер народний депутат України – авт.) спромоглися навіть на мітинг перед будівлею Господарського суду.

Втім, суд відхилив клопотання прокуратури і дозволив скандальну добудову на розі Павлика-Франка.

Депутати міської ради, котрі стежили за процесом, запевняли, що справа буде мати продовження, а міська рада й надалі в законний спосіб вестиме боротьбу із цим об’єктом.
Проте усі зусилля депутатів Івано-Франківської міськради, які підняли шум навколо добудови так нічого і не добилися. Наразі добудова уже майже завершена. Підприємцю залишається виконати дрібну декоративну роботу. І скоро на місці «скандальної добудови» з’явиться новий торгівельний заклад. Це підтверджує фоторепортаж кореспондента «Бліц-Інфо».

Додамо, що депутати Івано-Франківської міськради обіцяли оскаржувати рішення в Апеляційному суді і скаржитися Генеральному прокурору.

Як повідомив кореспонденту «Бліц-Інфо» народний депутат Руслан Марцінків, скарга щодо будівництва на розі Павлика – Франка знаходиться у Вищому Апеляційному суді. За словами Марцінківа, дана прибудова є незаконною, бо збудовано з порушенням червоних ліній.

Як пояснив Руслан Марцінків, місто програло суд в апеляційній інстанції 24 серпня 2012 року. А сам Руслан Марцінків не зміг будти присутнім на судовому засіданні через зайнятів у передвиборчій кампанії. Тож нардеп сподівається на вирішення спрви у Вищому Апеляційному суді.