Результат пошуку зображень за запитом "Вуйців"

«Ти прийшов на свої похорони» – так згадує посиденьки в стоматологічному кабінеті один із свідків на судовому засіданні. Чоловікові вдалося уникнути смерті, – відбувся шрамом. А доля двох інших «друзів по чарці» обірвалася за моторошних обставин.

Перше вбивство сталося у вересні 2014 року у стоматкабінеті. На слідчому експерименті обвинувачений зізнався, що через ревнощі до своєї коханої, вбив товариша, нанісши йому декілька ударів ножицями в обидва ока. Тіло розчленував та холоднокровно розфасував по пакетах і майже тиждень зберігав його у підвалі.

9 вересня 2014 року близько 02 год з метою скриття слідів злочину та уникнення кримінальної відповідальності за допомогою своєї дівчини на металевому візку вивезли частини тіла та приховали їх поряд із недобудовою у дворі будинку в м. Івано-Франківську.

“Після внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань одразу було розпочато пошуки самих потерпілих та встановлено коло осіб з якими останні перебували та проведено ряд негласних розшукових слідчих дій з метою їх розшуку. Було встановлено, що до вчинення злочину, а саме вбивства були причетні двоє осіб чоловічої та жіночої статі, жителі міста Івано-Франківська”, – розповів Віталій Присяжнюк, прокурор відділу прокуратури області.

Через місяць чергове розпивання алкоголю закінчилося ще одним вбивством, приховання якого відбулося за таким же сценарієм.

В останньому слові обвинувачений так і не визнав своєї вини. А у жорстоких вбивствах двох товаришів – звинуватив свою колишню дівчину. Каже, спочатку брав вину на себе, бо вірив у вагітність своєї коханої, але це виявилося неправдою.

“За результатами судового розгляду вироком Івано-Франківського міського суду вказані особи були засуджені по максимальній мірі покарання. На даний час обвинуваченим подано касаційну скаргу. Розгляд якої триває”, – додав Віталій Присяжнюк, прокурор відділу прокуратури області.