montian tetiana

 У судовій залі розпочався допит першого свідка, який був із Коцабою на Сході України. Він бачив відеозвернення і твердження, що там немає російських військ. Свідок вважає, що Руслан перегнув палицю, так висловлюючись, адже на Сході України немає регулярних військ, але є добровольці, які йдуть в ополчення.

На думку свідка, сумно, що на слова Коцаби “Слава Україні!” ніхто не відповідає. Він запропонував підсудному пройти тест на поліграфі й вважає, що потрібно посадити і Тетяну Монтян або ж звільнити Коцабу.

Також свідок знову торкнувся теми Сходу України. Він зауважив, що бачив на фронті осетинів, але російські регулярні війська – ні.

Адвокат запитав, чи відомі  факти того, що скандальна заява Коцаби якимось чином вплинула на мобілізацію, на що свідок відповів, що не знає нічого про це.

Також Тетяна Монтян спитала свідка, чи йому відомо, що між Україною і Росією укладені міжнародні чинні угоди про співпрацю, але той відповів, що не є фахівцем у цьому питанні. Монтян підкреслила, що не знає, у чому суть зради Батьківщини, нагадавши про кондитерський завод Порошенка у Липецьку.

Відтак Тетяна Монтян заявила, що готова сісти з Русланом Коцабою на лаву підсудних, але прокуратура ще не висуває їй обвинувачень.

Перед початком судового засідання Руслан Коцаба заявив, що він проти заборони Опозиційного блоку на Прикарпатті