Свідок у справі начальника обласної ДМС каже, що обвинувачений був тверезий за кермом

Нагадаємо, на засіданні 19 квітня допитали командира роти патрульної поліції Владислава Гарбара. Саїв на засіданні заперечив свою провину.
Сьогодні у залу суду викликали решту свідків – інший екіпаж патрульних та лікаря.

На початку засідання до матеріалів справи долучили відеофіксацію правопорушення. На засідання з’явилася лише патрульна Людмила Пилипчак. Її та напарника викликали на місце події для допомоги в оформленні статті 130, інформують Версії з посиланням на “Галку” .

Пилипчак розповіла, що вона брала свідчення у свідка-перехожого і не може стверджувати, чи був водій у стані алкогольного сп’яніння.

“Свідок надав пояснення, що особа відмовилася від проходження огляду. Я безпосередньо з паном водієм не спілкувалася. Я записувала пояснення зі слів свідка”, – каже патрульна.

Адвокатка Саїва та суддя питали у Людмили Пилипчак, хто закликав свідків давати свідчення. Патрульна розповіла, що члени екіпажів підходили до декількох людей, однак те, хто “знайшов” свідків, патрульна не могла згадати.

“У мене на кожній зміні чимало оформлень статті 130. Я не можу всіх запам’ятати”, – додала поліціянтка.

Патрульна розповіла, що потім екіпаж повернувся на свій квадрат і стверджувала, що подіціянти більше не зупиняли у цей день автомобіль Саїва.
Начальник обласної ДМС зазначив, що екіпаж повторно зупинив його у цей день.

Після допиту патрульної допитали лікарку-нарколога Любов Луцьку. Медик зазначила, що Саїв після четвертої години пройшов медогляд – аналізи показали, що Саїв не був у стані алкогольного сп’яніння на момент огляду.

“У крові не було навіть слідів того, що він тривалий час до аналізів не вживав алкоголь”, – каже Луцька.

До матеріалів справи також долучили відео з проходження медогляду Саївим.
Оскільки троє свідків не з’явилися, судове засідання перенесли на 8:30 11 квітня.