Мова йде про 28-річного Дмитра Балабана, який мешкав в смт. Ланчин, Надвірнянського району, який в ніч 14-те грудня отримав ножове поранення, а згодом – помер у лондонській лікарні, пишуть Версії з посиланням на West News.

Для перевезення тіла потрібна велика сума грошей. Відтак, земляки Дмитра просять у соцмережі допомоги небайдужих долучитись до збору коштів.

Окрім того, франківчанка Ivanna Kniazevych написала на власній сторінці зворушливий допис, в якому розповіла, яким був молодий чоловік і що саме із ним трапилося:

«Дуже прикро, коли молоде життя раптово обривається. У нього все ще було попереду, були плани і мрії, та в ніч із 13-го на 14-те грудня Дмитро Балабан помер у Лондоні від ножового поранення.

Йому було всього 28. Він був жителем смт Ланчин, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, а в Лондон прибув у пошуках кращої долі. Мешкав тут більше 3-х років, працював на будові.

Світлий, високий хлопець, який міг розвеселити та підтримати, умів співчувати та водночас бути душею компанії. Хороший син, брат, друг…

Рідні не бачила Дмитра кілька років і зараз вони чекають на нього, аби провести в останній путь. Щоб відправити тіло Дмитра Балабана у рідний Ланчин необхідна сума мініум у £3,700. Ми дуже просимо усіх, хто знав його та просто небайдужих людей допомогти зібрати ці кошти якнайшвидше, щоб він міг спочити на рідній землі.

Зараз, у переддень Різдва, коли все довкола сповнене радістю у передчутті святкувань, ми просимо вас не забувати про милосердя та допомогу ближнім. Будемо вдячні за кожну, навіть найменшу, пожертвувану суму бо віримо, що разом нам усе під силу», – йдеться у дописі.

Додамо, що лондонська поліція затримала ймовірного підозрюваного у вбивстві 28-річного прикарпатця в районі Північного Заходу Лондона. За попередньою інформацію, ножове поранення Дмитру Балабану наніс 23-річний  Володимир Голвальцький, якого було затримано в ніч на 15 грудня.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!