Результат пошуку зображень за запитом "кров вбивство"

Юрій Бесащук – бригадир-енергетик, батько трьох дітей – працював на об’єкті майже 20 років – відновлював світло у віддалених карпатських селах. Того вечора він затримався на роботі.

“Взяв трубку у половині десятого, сказав, що затримається на зміні”, – пригадує дружина енергетика, Іванка Бесащук.

За кілька годин після цього жінці повідомили, чоловік помер на робочому місці – невдало впав. Весь закривавлений чоловік лежав на підлозі. Також з’ясувалося, того вечора директор з підлеглими на стратегічному об’єкті влаштували застілля, йдеться у сюжеті “Надзвичайних новин”.

“Працівниця йшла у відпустку і виставила поляну – засиділися допізна. Був присутній директор філії і покійний енергетик. Пили горілку і пиво”, – розповідає працівниця Валентина.

Жінка каже, вийшла тоді на кілька хвилин, а коли повернулася, побачила на підлозі у крові свого колегу.

Керівник Володимир Літинський наче намагався врятувати підлеглого, але не зміг – медики, що приїхали за викликом лише констатували смерть. Правоохоронці застали очільника Верховинського РЕМу на місці загибелі, допитали й відпустили.

“Його пояснення грунтувалися на тому, що потерпілому просто раптово стало погано і коли вставав з-за столу спотикнувся, і впав. А травми які були на його тілі – отримані у ході падіння на виступаючі предмети”, – каже керівник слідства Верховинського відділу поліції, Ярослав Шекеряк.

Однак, словам очільника Верховинського РЕМу суперечить експертиза. Смерть Юрія Бесащука – насильницька.

“Встановлено, що причиною смерті особи було закрита черепно-мозкова травма, яка зумовила крововилив і набухання речовини головного мозку, які були безпосередньо причиною смерті”, – каже керівник слідства Ярослав Шекеряк.

Правоохоронці переконані, саме Володимир Літинський до смерті побив підлеглого бригадира. Вони припускають, конфлікт відбувся раптово, під час розпивання алкогольних напоїв.

До слова, очільник Верховинського РЕМу раптом зник – його вже кілька днів немає ані вдома, ані на роботі. Його дружина каже, того вечора він прийшов додому, перевдягнувся і зник. Місце знаходження вона сказати не може.

Правоохоронці розшукують Володимира Літинського – вони вже заочно оголосили підозру у вбивстві. Йому загрожує десять років позбавлення волі.