За словами Бутусова, персонал для організації весілля привезли з Києва, підготовка йшла тривалий час, гостей розселили на три доби в один із найкращих п’ятизіркових готелів в Монте-Карло, з номерами від 500 євро, саме весілля йшло в одному з найкращих ресторанів у гавані Сан -Тропе, пишуть Версії з посиланням на НВ.
Бюджет весілля за мінімальними оцінками становив 2 мільйони євро, заявив Бутусов.
Журналіст спрогнозував, що святкування не спричинить гучного скандалу, бо більшість учасників, включно з Довбенком, не є публічними людьми.
«Просто в одному місці вдалося зібрати багатьох людей, що мають репутацію тіньових „рішал“ в українській владі. Наприклад, „директор Одеси“ Володимир Галантерник. Павло Фукс. Судді з Києва та Одеси. Думаю, на відео багатьох вдасться ідентифікувати. Це не друзі для Довбенка — він просто вирішив показати свій рівень впливу і зв’язку, тому запросив основних контактерів, винних йому щось. Але по низці цих осіб можна вивчати історію рейдерства в Україні», — написав Бутусов у Facebook.
Розповідаючи про те, звідки у 32-річного Довбенка кошти для весілля такого масштабу, Бутусов зазначив, що офіційно він є власником юридичної фірми, «а неофіційно — довіреною особою ексміністра (юстиції Павла) Петренка, який „вирішував“ всі сумнівні та спірні питання щодо реєстрації власності».
«З огляду на погано врегульоване законодавство і право власності, залежні суди, оскаржити і переоформити можна більшість об’єктів, це такий великий тіньовий ринок. Ключова фігура — кишеньковий реєстратор, який зробить те, що накажуть, перепише права і поставить підпис. А менеджери-юристи потрібні для правильного оформлення паперів і керівництва процесом», — написав Бутусов.
Робочий досвід Довбенко отримав за президента Віктора Януковича у конторі олігарха Сергія Курченка, зазначив журналіст.
«Але отриманий досвід дозволив йому розвернутися з масштабом після революції, коли його начальство втекло, і Петренко підібрав цей цінний кадр», — заявив Бутусов.
Нагадаємо, 24 серпня Богдана не було на святкових заходах із нагоди Дня Незалежності. НВ дізналося, що він відвідав весілля юриста Андрія Довбенка на Лазурному березі Франції у Сен-Тропе.
Це спричинило критику з боку деяких користувачів соцмереж. У відповідь Богдан написав (орфографія збережена):
«Парахоботікі узбагойтесь. У вільний від роботи час, куди хочу туди йду, — хочу на весілля в Сан Тропе, хочу на фронт в Піски. Принципово — не красти (але цього Вам не зрозуміти)».
Довідково:
Дата народження: 06.12.1986
Офіційний сайт Андрія Довбенко
Місце народження. Освіта.
Андрій Миколайович Довбенко народився 6 грудня 1986 року в місті Калуш, Івано-Франківської області. У 2007 році став випускником Факультету юридичних наук Києво-Могилянської Академії за спеціальністю “Правознавство”.
Андрій Довбенко: кар’єра і шлях до сходження.
За фахом почав працювати вже в студентські роки: співпрацював з юридичною фірмою “Контракт”, потім з адвокатським бюро Геннадія Копійки. У 2006 році, на четвертому курсі університету прийняв рішення подати документи на заміщення посади юриста в PwC ( “ПрайсуотерхаусКуперс Україна”). Пройшов три етапи співбесіди і був зарахований. Через три місяці став старшим юристом компанії. Андрій зосередився на консультуванні кращих міжнародних та вітчизняних компаній з юридичних аспектів та з питань, пов’язаних з оподаткуванням, супроводі їх діяльності в Україні і в світі. Андрій Довбенко як юрист надавав консультації по податковій, корпоративної та фінансової діяльності підприємств, забезпечував підтримку проектів сільського господарства, агро-промислового комплексу та житлової сфери, банківської та фінансової сфери, машинобудування і важкої промисловості, енергетики. Вже через три місяці талант Андрія оцінили в компанії, він був призначений на посаду старшого юриста.
Через рік, у жовтні 2007-го, юрист Андрій Довбенко стає співробітником компанії “Ernst & Young”, де на посаді старшого юриста курирує проекти, пов’язані з комплексним консалтингом в економіці.
У 2011 Андрій прийняв рішення піти в самостійне плавання і став радником відомої юридичної фірми “Андреас Неоклеус і Ко”. Дуже швидко він сформував сильну команду професіоналів, серед клієнтів були і кити українського бізнесу. Довіра партнерів дозволило Андрію Довбенко всього через 4 роки стати керуючим партнером “Андреас Неоклеус і Ко. Україна”.
У вересні 2016 року Андрій стає керуючим партнером юридичної компанії “Неоклеус і Довбенко”.
З початку 2017 року компанія Андрія Довбенко змінила бренд на юридичну фірму N & D.
У вересні 2017 Андрій Довбенко – керуючий партнер юридичної фірми Evris.
У 2018 році юрист Андрій Довбенко та юридична фірма Evris стали партнерами клубу приватних інвесторів iClub, створеного інвестиційним фондом TA Ventures. Evris також стала постійним партнером Одеського міжнародного кінофестивалю, а саме, його бізнес-частини.
Восени 2018 року Андрій Довбенко вийшов з управління юридичною фірмою “Evris” і зайнявся створенням власного венчурного фонду. Фонд буде інвестувати в блокчейн-стартапи.