Про це свідчать результати соціологічного опитування, яке впродовж 3-10 липня провела ГО «Клуб виборців». Проголосувати за Даниліва планують 34%, пишуть Версії з посиланням на Бріз. 

На другій сходинці Анатолій Дирів. Також самовисуванець. Його підтримують 28%. Розрив між цими двома кандидата наразі складає 6%.

Третім йде кандидат від політичної партії “Слуга народу” Олександр Матусевич. За нього планують проголосувати 23%.

Решта 15% виборців готові віддати свій голос за інших кандидатів.
Статистична похибка репрезентативності не перевищує 2,5%.

Довідка:

Іван Данилів – голова Долинської районної ради з листопада 2015 року. Пройшов до районної ради за списком партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ”. Зараз безпартійний. Проживає у селі Кальна, Долинського району, Івано-Франківської області. Самовисуванець.

Анатолій Дирів – народний депутат України 7 скликання від партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Голова підкомітету з питань організації роботи Верховної Ради України Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради. Проживає у селищі Брошнів-Осада Рожнятівського району. Самовисуванець.

Олександр Матусевич – директор ДП “Вигодське лісове господарство”. Проживає у селі Пацикові Долинського району. На вибори йде від політичної партії “Слуга народу”.