До операції було залучено близько ста працівників поліції.

9 липня правоохороці навідалися з обшуками в Делятинське та Надвірнянське лісництва. В результаті в була вилучена документація за останні два роки по рубкам лісу й по санітарним рубкам лісу. Також було виучено необліковану лісодеревину. В поліції звявили про зловживання з боку працівників лісового господарства.

“Було вилучено необліковану лісодеревину кругляка. Це сотні кубічних метрів. А також вже готової лісопродукції – лісоматеріалів, пиломатеріалів в загальній кількості до тисячі кубічних метрів, яка необлікована, яка немає жодних документів звідки вона взялася. Також було вилучено близько 5 тисяч бірок, які також необліковані, не значаться в електронних базах. Ви знаєте вони використовуються під час перевезення деревини і кожна бірка має бути забита в електронній базі”, – відзначив Володимир Голубош, начальник Головного управління НПУ в Івано-Франківській області.

В поліції додають, що на даний час зібрані матеріали, речові докази досліджуються, а також вилучалася документація щодо проведення тендерних процедур за два останні роки. Тож при наявності підстав, матеріали передадуть для подальшого розслідування в ДБР.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!