Рейтинг навчальних закладів

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році, де можна ознайомитися зі статистичними даними Україні, області чи по кожному навчальному закладу в окремому населеному пункті (Івано-Франківська області посіла 15 місце). Розглянемо успішність учнів шкіл Долинського району.

Про це пишуть Версії з посиланням на Долина Live.

Загалом у 2017 році у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) взяли участь 486 випускників різних долинських загальноосвітніх закладів.

№ 1 у рейтингу є Ліцей, усі випускники (69 учнів) якого успішно склали ЗНО. Також він зайняв друге місце в рейтингу Івано-Франківської області та 113 в загальнонаціональному.

Друге місце (поза конкурсом) за вечірньою школою, але там всього один випускник і не зовсім коректно порівнювати цю школі з іншими.

То ж друге місце за Школою № 6, випускники (37 учнів) якої справились на 97%. Школа також посіла 21 місце у рейтингу Івано-Франківської області та 757 в загальнонаціональному.

Замикає трійку Гімназія № 1, випускники (28 учнів) якої справились на 94%. Школа також посіла 27 місце у рейтингу Івано-Франківської області та 907 в загальнонаціональному.

Нижні сходинки рейтингу займають Гошівська ЗОШ (2 учня) та Тяпчанський НВК (12 учнів), випускники яких справились лише на 63% та 62% відповідно. Мабуть про ці “досягнення”, на колегії 28 вересня, говорив голова Долинської РДЮ Юрій Мазур, коли на запитання директора Гошівської школи чи будуть передбачені кошти в бюджеті 2018 року на заміну опалювальної системи школи, відповів що “Гошівська школа не є пріоритетом”. Також після цієї колегії, на сайті РДА з’явилась вакантна позиція начальника управління освіти, молоді та спорту, якої позбувся її багаторічний очільник Сподар Володимир Степанович.

Загалом перші десять сходинок рейтингу зайняли школи міста Долина, розбавлені Старомізунською та Вигодською школами.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

Обов‘язковими для всіх були тести з української мови і літератури. Аналізуючи статистичні дані “Українського центру оцінювання якості освіти”, ми бачимо, що за результатами ЗНО з української мови і літератури 99  учнів різних загальноосвітніх закладів Долинського району отримали 180-200 балів, а 33 учнів провалили ЗНО.

За результатами ЗНО з історії України 15  учнів різних загальноосвітніх закладів Долинського району отримали 180-200 балів, а найбільше з усіх предметів 46 учнів провалили ЗНО.

 

Схоже, що з усіх предметів долинські школярі найкраще знають  математику і за результатами ЗНО з математики 37  учнів різних загальноосвітніх закладів Долинського району отримали 180-200 балів, і водночас це один з найважчих предметів, адже 41 учень провалив ЗНО.

За результатами ЗНО з фізики 8  учнів різних загальноосвітніх закладів Долинського району отримали 180-200 балів, а 10 учнів провалили ЗНО.

За результатами ЗНО з хімії 8  учнів різних загальноосвітніх закладів Долинського району отримали 180-200 балів, а 2 учнів провалили ЗНО.

За результатами ЗНО з біології 14  учнів різних загальноосвітніх закладів Долинського району отримали 180-200 балів, а 15 учнів провалили ЗНО.

За результатами ЗНО з географії 12  учнів різних загальноосвітніх закладів Долинського району отримали 180-200 балів, а 22 учня провалили ЗНО.

За результатами ЗНО з англійської мови 11  учнів різних загальноосвітніх закладів Долинського району отримали 180-200 балів, а 6 учня провалили ЗНО.

За результатами ЗНО з німецької мови жоден учень  різних загальноосвітніх закладів Долинського району не отримав 180-200 балів, а 2 учнів провалили ЗНО.