Головний прокурор області відзначив, що рівень злочинності на Прикарпатті є найнижчим серед регіонів України. У кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення встановлено збитки в сумі 52,3 млн грн, із яких відшкодовано 36,3 млн грн, накладено арешт на 2,2 млн грн, заявлено позови на 5,3 млн грн, пишуть Версії.

“Серед притягнутих до відповідальності осіб 28 – посадові особи юридичних осіб публічного права, 12 – посадові особи юридичних осіб, а також фізичні особи в разі одержання від них неправомірної вигоди, 4 – посадові особи, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські обов’язки в юридичних особах приватного права, 9 – посадові особи місцевого самоврядування, 2 – особи, які надають публічні послуги”, відзначив Олександр Стратюк.

Тож за фактами хабарництва розслідувано та скеровано до суду 31 кримінальне провадження. Щодо сфери охорони лісових ресурсів, за минулий рік у провадженні перебувало 229 кримінальних проваджень.

“Упродовж 2018 року завершено досудове розслідування 90 кримінальних проваджень зазначеної категорії. Левова частка становить самовільні порубки лісів – 84. Також 4 за фактами вчинення злочинів службовими особами та 2 щодо незаконного експорту деревини”, – додав прокурор області.

Крім того, упродовж 2018 року правоохоронних органами області розпочато досудове розслідування у 19 кримінальних провадженнях у сфері грального бізнесу.

“Загалом у кримінальних провадженнях щодо зайняття гральним бізнесом, розпочатих у поточному році, вилучено 122 одиниці комп’ютерної техніки, 3 касові апарати, 3 гральні апарати, грошові кошти на суму понад 26 тис грн”, – відзначив прокурор області.