Результат пошуку зображень за запитом "пяний за кермом"

«25% зі складених протоколів вже є оскаржені у судах. Тобто рішення суд прийняв негативне, водіїв виправдано.

Близько 10% із тих оскаржень суди закривають за ст. 22  Кодексу України про адміністративні правопорушення – це малозначність вчиненого діяння, або за ст. 21 і передають справу на розгляд трудового колективу чи громадським організаціям. Решта всі справи закривають за ст. 247 – відсутність складу правопорушення, пишуть Версії з посиланням на  Варіанти.

Так трактують суди. Маючи освідчення водія, маючи відео з бодікамер поліцейських, де видно, що водій керував транспортним засобом, що він проходив освідчення на стан сп’яніння. Але суди все одно не вбачають у цьому складу адміністративного правопорушення», – розповів Володимир Струк.

З 2016 року в Україні за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння посилили адміністративну відповідальність. Так, водій, якого вперрше спіймали за кермом у стані сп’яніння, сплатить штраф 10,2 тис. грн, також його позбавлять права керування на один рік.

Якщо ж водій повторно вчинить це правопорушення протягом року, він платитиме уже 20,4 тис. грн штрафу, а прав позбудеться на три роки.

У випадку, коли водія у стані сп’яніння впіймають двічі за рік, з нього стягується штраф 40,8 тис. грн із позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.